Fred Meyer: $0.25 Jell-O 4 Packs

November 6, 2012 5 Comments

There is a new $1.00/2 JELL-O Pudding or Gelatin Snacks (4pk) Printable Coupon available!  And there is also a HOT new Catalina!

Here are the details on the Catalina:
Buy refrigerated JELL-O snacks (4 packs only) between 11/05 and 12/12 and save!
Buy 2, get $1.00 ONYO
Buy 3, get $2.00 ONYO
Buy 4 or more, get $3.00 ONYO

Transaction

Buy 4 Jell-O Pudding or Gelatin Snacks $1.50 each
Use (2) $1.00 off 2 JELL-O Pudding or Gelatin Snacks, 4pk
Pay $4.00 OOP
Receive $3 Catalina
Final Price: $1 or $0.25 each!

Thanks Raking in the Savings!

 

Comments

  1. Jon and Sarah says:

    Newby here. What does “Does the catalina roll?” mean?

  2. Does it matter that the coupon says walmart on it?

  3. Does the catalina roll?

Leave a Comment
Want to see your picture by your comment? Get your custom avatar by registering for free at Gravatar.

*